Przekaż 1% podatku na cele statutowe naszego Stowarzyszenia

Opublikowano: piątek, 11 grudzień 2020 Drukuj E-mail

OPP logo 1 percent small

 

Drodzy Darczyńcy

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazania 1% podatku na cele statutowe naszego Stowarzyszenia.

1% podatku przekazany przez Państwa w tym roku chcemy przeznaczyć na wydanie publikacji regionalnej, która poświęcona będzie białobrzeskim mostom (od najstarszych przepraw po współczesność) z głównym naciskiem na most żelbetowy - jego budowa w okresie międzywojennym, losy mostu podczas okupacji oraz odbudowa po wojnie. Nie zabraknie też wątków z białobrzeskim  mostem w literaturze, malarstwie czy muzyce. Książka – album będzie wydana w twardej oprawie, bogato ilustrowana fotografiami jak i archiwalnymi dokumentami. Publikacja ta będzie o charakterze popularnonaukowym.

 

KRS 0000070424

Z dopiskiem: działalność statutowa

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, możesz wpłacić darowiznę (podlegającą odliczeniu od podstawy opodatkowania) na konto nr:

28 9117 0000 0018 8740 2000 0010 Bank Spółdzielczy w Białobrzegach

Za każde wsparcie z góry dziękujemy!

                                            

Zarząd Białobrzeskiego Towarzystwa Kulturalnego