Przekaż 1,5 % podatku na cele statutowe naszego Stowarzyszenia

Opublikowano: środa, 15 marzec 2023 Drukuj E-mail

1 5 3x2

Drodzy Darczyńcy !


Zarząd Białobrzeskiego Towarzystwa Kulturalnego zwraca się do Państwa z prośbą o przekazanie 1,5 % podatku na cele statutowe naszego Stowarzyszenia.


1,5 % podatku przekazany przez Państwa w tym roku chcemy przeznaczyć na wydanie opowiadania „Ryngraf II”, w którym autor przedstawia czasy bolesne dla mieszkańców regionu białobrzeskiego – okres powstania styczniowego 1863 roku oraz na  realizację zadań statutowych oraz projektów dotyczących historii naszego regionu m.in. spacery z historią.

 


Znajomość historii jest integralną częścią budowania wspólnoty lokalnej i troski o dziedzictwo kulturowe. Chcemy upowszechniać historię i uczyć jej wszystkie pokolenia począwszy od najmłodszych, przez co ocalimy od zapomnienia lokalną historię, tradycję i kulturę.


Przekaż 1,5 % podatku na cele statutowe naszego Stowarzyszenia

KRS 0000070424 Z dopiskiem: działalność statutowa

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, możesz wpłacić darowiznę (podlegającą odliczeniu od podstawy opodatkowania) na konto nr:

28 9117 0000 0018 8740 2000 0010 Bank Spółdzielczy w Białobrzegach

Za każde wsparcie z góry dziękujemy!